Положення та умови
веб-сайту

Відповідальність

Компанія VLMZ зробила всі зусилля, щоб надати точну та актуальну інформацію. Однак ми не гарантуємо, що вся інформація на цьому веб-сайті є точною та вичерпною. VLMZ відмовляється від будь-якої відповідальності за будь-яке використання даного веб-сайту або інших сайтів, пов'язаних із ним гіперпосиланнями. VLMZ залишає за собою право змінювати цей веб-сайт у будь-який час без попередження. Відповідальність за використання даного веб-сайту та його змісту, а також інших сайтів, пов'язаних із сайтом VLMZ гіперпосиланнями, повністю лежить на користувачах. VLMZ та особи, причетні до створення, розробки або публікацій даного веб-сайту, не несуть відповідальності за прямі або непрямі збитки, що виникли через доступ користувача до нього, використання або неможливість використання даного веб-сайту, а також за неточності та упущення у змісті такого; це застереження відноситься і до веб-сайтів, пов'язаних з сайтом VLMZ гіперпосиланнями.

Торгові марки

Всі торгові марки, згадані на цьому веб-сайті, є власністю VLMZ або її філій або використовуються з дозволу їх власників.

Авторські права

Даний веб-сайт і інформація, що міститься на ньому, а також посилання на інформацію публікуються виключно для поінформування. Відтворювати, пересилати або використовувати цю інформацію будь-яким чином суворо забороняється. На будь-яке відтворення графічних елементів, ілюстрацій, логотипів та змісту даного веб-сайту поширюється дія законодавства із захисту авторських прав. Будь-які запити на дозвіл відтворення інформації з даного веб-сайту необхідно надсилати до веб-майстра VLMZ.